Strona główna Ekspert radzi Z jakich benefitów mogą korzystać osoby z branży IT?

Z jakich benefitów mogą korzystać osoby z branży IT?

0

O tym, jakie benefity i szkolenia są oferowane w branży IT, co pod tym względem wyróżnia firmę Nokia mówi Paulina Radosz, Manager ds. Rekrutacji i Rozwoju Kompetencji w firmie Nokia.

Nokia to globalny lider, wprowadzający innowacje technologiczne tworzące fundament współczesnego świata, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Oferujemy dostawcom usług telekomunikacyjnych, administracji i dużym przedsiębiorstwom całościowe portfolio produktów, usług oraz licencji. To wszystko możliwe jest dzięki pracownikom, których stawiamy na pierwszym miejscu. Nokia w Krakowie realizuje projekty z zakresu technologii: 4G, 5G, Public Safety oraz IoT. Dzięki różnorodności projektów, nad którymi pracujemy, oraz nowo powstającym biznesom w krakowskim oddziale NOKII, możemy pochwalić się szerokim wachlarzem ofert pracy. Aktualnie poszukujemy zarówno studentów, absolwentów, jak i osób z doświadczeniem. Dodatkowo, co roku organizowane są u nas praktyki wakacyjne oraz staże.
Osoby zatrudnione w NOKII mogą liczyć na szeroki dostęp do szkoleń – zarówno technicznych, jak i tych rozwijających kompetencje miękkie. Dla naszych pracowników przygotowaliśmy także bogaty pakiet benefitów, takich jak: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie i wiele innych.
Nie samą pracą człowiek żyje, więc po pracy często organizujemy grille, korzystamy z boisk do siatkówki oraz piłki nożnej na naszym terenie zielonym wokół budynku czy integrujemy się w inny sposób – na przykład podczas dni wolontariatu, podczas których pomagamy lokalnej społeczności. Wiele się u nas dzieje, dlatego najlepiej wejść na naszą stronę http://nokiakrakow.pl lub na nasz profil FB i sprawdzić aktualne oferty pracy i najnowsze inicjatywy.

Wypowiedź została zaczerpnięta z wydania inżynierskiego Magazynu Akademickiego Eurostudent.