Strona główna Prezentacje pracodawców ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

1533
0

ING Bank Śląski
ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice
rekrutacja@ingbank.pl
www.ingbank.pl/kariera

ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Naszą pozycję budujemy w oparciu o nowoczesne technologie, rozbudowę kanałów dystrybucji i dbałość o jakość usług, które dostarczamy. Bank zatrudnia ponad 8000 pracowników, którzy na co dzień korzystają z możliwości, jakie daje współpraca z pozostałymi spółkami Grupy ING. Grupa zatrudnia obecnie 52 tysięcy pracowników i działa w ponad 40 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 48 milionów Klientów.

KIM JESTEŚMY

Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą.

Kultura organizacyjna w naszym banku oparta jest na uczciwości, szacunku i otwartości. Przykładamy ogromna wagę do tego aby pracownicy utożsamiali się z tymi wartościami, misją i wizją Banku oraz znali swoją organizację, czuli się jej częścią. Jednym z priorytetów Banku jest dbałość i podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz ich rozwój zawodowy.

Pracując z nami zyskujesz:

 • Pracę z nowoczesnymi produktami i procesami

Jesteśmy innowacyjni. Tworzymy i wdrażamy nowe rozwiązania w bankowości.

 • Transparentny i rynkowy system wynagrodzeń

Stosujemy przejrzystą politykę wynagrodzenia opartą na analizie trendów rynkowych.

 • Nowoczesne narzędzia komunikacji

W codziennej komunikacji korzystamy z nowoczesnych technologii.

 • Szeroką ofertę działań rozwojowych

Pracownicy wszystkich szczebli organizacji mają dostęp do zróżnicowanych narzędzi rozwoju kariery.

 • Współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie

Nasz zespół tworzą specjaliści z pasją realizujący swoje zadania.

 • Świadczenia dodatkowe

Naszym pracownikom oferujemy benefity pozapłacowe, w tym m.in.: Pracowniczy Program Emerytalny, opiekę medyczną, udogodnienia dla rodziców.
Oferujemy rozwój w obszarach takich jak: IT, HR, PR, Operacje, Ryzyko, Finanse, Klienci Detaliczni, Klienci Korporacyjni, Klienci Strategiczni, Rynki Finansowe.

 

PROGRAMY ROZWOJOWE

INTERNATIONAL TALENT PROGRAMME

3 letni program skierowany do studentów ostatnich lat studiów i absolwentów do 2 lat po studiach. Kierunek studiów nie jest dla nas ważny. Istotna jest jednak aktywność w środowisku akademickim oraz doświadczenia międzynarodowe. Program realizowany jest na 6 ścieżkach w Warszawie i Katowicach – HR, Finanse, Bankowość Detaliczna, Bankowość Korporacyjna, Ryzyko i IT (jedynie w Katowicach). Uczestnicy programu mają możliwość zdobycia wielu certyfikatów (Lean Six Sigma, Scrum, CFA) oraz wzięcia udziału w zagranicznej rotacji w jednej z siedzib ING na całym świecie.

Więcej informacji: www.ingbank.pl/itp

 

CHALLENGING

Roczny program rozwoju z dziedziny IT, który jest realizowany na ścieżkach: projektowanie tworzenie oprogramowania (Katowice) oraz analizy predyktywne (Warszawa i Katowice). Szukamy osób, które:

 • są absolwentami/studentami ostatnich lat studiów o profilu informatyka, ekonometria, matematyka, statystyka, ekonomia lub pokrewne,
 • potrafią analizować dane i wyciągać wnioski,
 • znają j. angielski w stopniu komunikatywnym (czytanie dokumentacji),
 • mają doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu wiedzy informatycznej lub analitycznej (praktyki, projekty uczelniane, działalność w organizacjach studenckich lub KN),
 • posiadają dyspozycyjność do pracy w wymiarze min. 3/4 etatu,
 • posiadają znajomość technologii i języków programowania, takich jak: – R, SAS, SQL, Python, Scala, Java, Bash, C#, C++

Więcej informacji: www.ingbank.pl/challenging

STAŻ Z LWEM

Program stażowy skierowany do studentów od 1. roku studiów i absolwentów do dwóch lat po studiach o dowolnym profilu. W ramach Stażu z Lwem oferujemy zatrudnienie na okres 2 miesięcy (z możliwością przedłużenia) na podstawie umowy zlecenie. Program realizowany jest w centralach banku w Warszawie i Katowicach oraz w oddziałach korporacyjnych i detalicznych w całej Polsce.

Oferujemy możliwość rozwoju na 4 ścieżkach: Agile, Projekty, Customer Experience i Data Science.

Więcej informacji: www.ingbank.pl/stazzlwem

całej Polsce.

Oferujemy możliwość rozwoju na 4 ścieżkach: Agile, Projekty, Customer Experience i Data Science.

Więcej informacji: www.ingbank.pl/stazzlwem

 

PROGRAM AMBASADORSKI

Forma współpracy pomiędzy ING, a środowiskiem akademickim, gdzie razem ze studenckimi Ambasadorami budujemy wizerunek firmy jako pracodawcy dla młodych osób. Z naszymi Ambasadorami współpracujemy cały rok akademicki i dajemy im możliwość poznania funkcjonowania międzynarodowej firmy od środka.

Więcej informacji: www.ingbank.pl/program-ambasadorski

 

PROCES REKRUTACYJNY

Proces może być modyfikowany w zależności od programu rozwojowego lub poziomu stanowiska, na które się aplikuje.

Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji na programy rozwojowe znajdują się na ich stronach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAlior Bank SA
Następny artykułTargi Pracy IT 2018