Strona główna Oferty Zostań Nomadem. Zamieszkaj w BaseCampie!

Zostań Nomadem. Zamieszkaj w BaseCampie!

0

Nie chcesz przywiązywać się do jednego miejsca. Twój adres to planeta Ziemia. Wystarczy Ci siatka przyjaciół rozrzuconych po całym świecie, laptop i możliwość przemieszczania się, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Studiujesz, ale niedługo będziesz prawnikiem w międzynarodowej kancelarii programistą w koncernie technologicznym, czy zaangażowanym ekologiem. Dzisiaj ciągle czujesz, że masz w sobie coś z nomada, który co kilka miesięcy musi ruszyć gdzieś przed siebie. Swoją życiową energię czerpiesz z ruchu i poznawania ludzi.

Jeśli rozpoznajesz się w tym opisie, powinieneś/powinnaś zamieszkać w BaseCamp Student.
BaseCamp to wspólnota ludzi, którzy cenią unikalne doświadczenia. Dla których liczą się: inność, różnorodność, ale jednocześnie duch wspólnoty i wzajemnej pomocy. BaseCampStudent to najciekawsze akademiki, jakie kiedykolwiek powstały. Do niedawna słynęły z nich Dortmund czy i Kopenhaga. Dzisiaj znajdziemy je już w Katowicach i Łodzi, a już niedługo Wrocław!

BaseCamp Student to:

  • komfortowe pokoje z aneksami kuchennymi o standardzie apartamentu
  • idealne przestrzenie do pracy, których nie powstydziłby się nowoczesny biurowiec
  • szereg udogodnień, które umilają życie: pralnia, basen, siłownia, ogród warzywny, kawiarnie rozwiązania, które nawiązują bezpośrednio do nowoczesnych idei colivingu i coworkingu

Co łączy ludzi, którzy mieszkają w Base Camp? Apetyt na wygodne życie i unikalne doświadczenia. Apetyt na profesjonalną karierę, a jednocześnie otwartość na różne kolory skóry i odmienne kultury. BaseCamp Student to przestrzeń, w której liczy się integracja społeczności i duch wzajemnej pomocy.

Dołącz do nas!

www.basecampstudent.com