Strona główna Wydarzenia SFI – 4 – 6 KWIETNIA 2024 PONOWNIE W KRAKOWIE

SFI – 4 – 6 KWIETNIA 2024 PONOWNIE W KRAKOWIE

0

Już niedługo, od 4 do 6 kwietnia 2024, Kraków ponownie stanie się miejscem spotkania dla specjalistów, entuzjastów i firm z branży informatycznej z całego świata. W ramach 19 edycji Studenckiego Festiwalu Informatycznego odbędą się wykłady, praktyczne warsztaty i Lighting talki, czyli ponad 40 wydarzeń poświęconych sztucznej inteligencji, tworzeniu gier i aplikacji, blockchain i nie tylko. Konferencja odbędzie się w Auditorium Maximum UJ.

Tematy warte uwagi

Czy boisz się, że sztuczna inteligencja odejmie nam pracę? A może chcesz wiedzieć, jak warto zaczynać swoją przygodę z programowaniem w dzisiejszych czasach? Albo zastanawiasz się, od czego zacząć szukać pracy w IT? Na naszej konferencji znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Nasi prelegenci są tu po to, aby pomóc Ci zrozumieć najnowsze trendy i zjawiska w branży, a także udzielić rad, jak się rozwijać i osiągać swoje cele.

Poznajcie niektórych z naszych prelegentów

Katarzyna Bukowska – profesjonalistka od cyberbezpieczeństwa, przychodząca do nas, aby przybliżyć nam różne aspekty bezpieczeństwa aplikacji.

Ciprian Alexandru Pitis – specjalista od projektowania i architektury oprogramowania, zdobywający doświadczenie w topowych firmach takich jak Google, Microsoft, a obecnie Dropbox.

Sławomir Procelewski – z branżą IT zawodowo związany od dwudziestu lat, z którym pochylimy się nad tematyką etyki w sztucznej inteligencji.

Jarosław Pałka – perfekcjonista w swojej dziedzinie i autor bloga „geekyprimitives”, który pomoże nam dowiedzieć się jak lepiej projektować testy i interpretować ich wyniki.

Nie tylko nauka!

Na Festiwalu oprócz ogromnej dawki wiedzy znajdziesz także wiele okazji do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Podczas wydarzenia panuje niepowtarzalny klimat i imprezowa atmosfera, co sprzyja tworzeniu nowych relacji biznesowych i zawodowych. Ponadto, czekają na Ciebie emocjonujące konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Wstęp jest darmowy, ale…

na warsztaty liczba miejsc jest ograniczona, więc dla tego (i wielu innych powodów) warto śledzić social media, żeby nie przegapić informacji o zapisach. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności oraz wiedzę w konkretnych dziedzinach. Nie może Cię zabraknąć!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://sfi.pl oraz social media: https://www.facebook.com/sfikrakow/ , https://www.instagram.com/sfikrakow/