Strona główna Wydarzenia Firmy z branży gier rekrutują na Digital Dragons 2018

Firmy z branży gier rekrutują na Digital Dragons 2018

0

Digital Dragons – największa konferencja branży gier komputerowych w Europie Centralnej – otwiera drzwi przed studentami i absolwentami szkół wyższych, którzy marzą o rozpoczęciu kariery w gamedevie.

Organizatorzy DD w Centrum Kongresowym ICE wydzielą specjalną strefę rekrutacyjną HR Zone, która będzie ogólnie dostępna dla studentów i absolwentów. Będzie tam można porozmawiać z rekruterami czołowych studiów deweloperskich – nowych pracowników szukać mogą m.in.: CD Projekt RED, Techland, Gamesture, Infinity Ward/Activision, European Games Group, Prime Bit Games, Unity, Yggdrasil, Oculus, Xsolla oraz 11 bit studios.
Aby wziąć udział w rozmowach rekrutacyjnych należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: https://www.surveymonkey.com/r/ddhrzone, dzięki któremu organizatorzy dopasują kandydatów do odpowiadających im ofert i umówią ich na rozmowy rekrutacyjne w poniedziałek 21 maja między 14:00 a 18:00 w HR Zone w Centrum Kongresowym ICE. HR Zone stanowi niepowtarzalną okazję do tego, by spotkać się bezpośrednio z pracownikami najważniejszych producentów gier w Polsce i na świecie i przybliżyć się o krok do spełnienia marzenia o pracy w branży gier!
Warto też pamiętać, że dla uczestników Digital Dragons zostały przygotowane ułatwienia na stronie Skillshot, które w łatwy sposób pozwolą wyszukać ogłoszenia od firm obecnych podczas Digital Dragons i są zainteresowane zatrudnieniem nowych pracowników.