Strona główna Wydarzenia XXVI edycja Inżynierskich Targów Pracy

XXVI edycja Inżynierskich Targów Pracy

0

Inżynierskie Targi Pracy to jedne z największych targów pracy organizowanych w Krakowie. Celem projektu jest wsparcie studentów w efektywnym szukaniu zatrudnienia, które spełnia ich oczekiwania. Wydarzenie, organizowane już od 26 lat, co roku przyciąga dziesiątki firm, gdzie wielu przedstawicieli oferuje zatrudnienie tysiącom studentów szukających stażów, praktyk i stałej pracy.
Jubileuszowa XXVI edycja Inżynierskich Targów Pracy odbędzie się 6 marca 2024 roku w godzinach 10:00 – 16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Największą zaletą Inżynierskich Targów Pracy jest obecność przedstawicieli najbardziej innowacyjnych firm w czasie trwania wydarzenia. Nie ma lepszej formy poznania struktury firmy i warunków pracy niż osobista rozmowa z jej pracownikami. Udział w wydarzeniu z pewnością pomoże przybliżyć procesy rekrutacyjne na określone stanowiska, oraz politykę działania przedsiębiorstwa.

W czasie Inżynierskich Targów Pracy odwiedzający będą mieli do dyspozycji nie tylko stoiska wystawców- dostępne będą również profesjonalne konsultacje biznesowe. Przeprowadzane będą konkursy z nagrodami, a na uczestniczących w wydarzeniu będzie czekać Strefa Studenta oraz możliwość dostania darmowej kawy. Dodatkowo na miejscu będzie profesjonalny fotograf, który będzie robił zdjęcia do dokumentów.

Obecność na Targach to również doskonała okazja, aby dołączyć do naszego Stowarzyszenia w czasie wiosennej rekrutacji. Na naszym stoisku opowiemy o przygotowywanych przez nas projektach, działalności międzynarodowej oraz o procesie rekrutacyjnym.

BEST to europejska apolityczna organizacja non-profit zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy. Reprezentuje nas 81 grup lokalnych z 32 krajów Europy. Lokalna grupa BEST-u w Krakowie działa od ponad 25 lat, stale się rozwijając i przygotowując projekty na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy organizatorami wydarzeń lokalnych i ogólnopolskich. Jako część europejskiej organizacji, prowadzimy też działalność o zasięgu międzynarodowym. Hackathon BITEhack, konkurs inżynierski BEAST, międzynarodowe kursy naukowe i Inżynierskie Targi Pracy to nasze wiodące wydarzenia w ciągu roku.

 

Więcej informacji znajdziecie na:

facebooku: https://www.facebook.com/BEST.itp

instagramie: https://www.instagram.com/itp_best/

linkedinie: https://www.linkedin.com/company/in%C5%BCynierskie-targi-pracy/?viewAsMember=true

stronie internetowej: https://www.itp.best.krakow.pl/