4 – 11 marca na platformie zdalnej, na której wystawcy, na wirtualnych stanowiskach, zaprezentują swoją ofertę, pokażą działalność oraz realizowane projekty. Na stanowiskach można będzie pobrać również aktualne oferty pracy i skontaktować się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację.
– w dniu 11 marca, w godz. 9.00 – 15.00 na terenie kampusu Politechniki Śląskiej w Gliwicach, w tradycyjnej formie stanowisk, na których przedstawiciele firm i organizacji będą prowadzić rozmowy z zainteresowanymi.
Targi są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.
Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, ale również uczniom szkół średnich i branżowych podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej, w tym osobom z niepełnosprawnościami oraz pochodzącym z terenów ogarniętej wojną Ukrainy.
Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie kontaktu Pracodawców i organizacji
z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej.
Inżynierskie Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane i doceniane przez współczesny rynek pracy.
Wystawcami wydarzenia są:
- PRZEDSIĘBIORSTWA zorientowane na pozyskiwanie zasobów ludzkich, fachowej wiedzy, innowacji ze środowiska akademickiego
- INSTYTUCJE RYNKU PRACY, tj. urzędy pracy, młodzieżowe biura
pracy, biura karier, centra technologiczne, centra przedsiębiorczości - ORGANIZACJE STUDENCKIE, KOŁA NAUKOWE I INSTYTUCJE wspierające przedsiębiorczość akademicką
- ORGANIZACJE I STOWARZYSZENIA udzielające wsparcia
osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom znajdującym się
w niekorzystnej sytuacji życiowej
Organizacji targów towarzyszy idea zwiększania platformy współpracy pomiędzy biznesem a uczelnią, w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia oraz wymiany wiedzy dotyczącej najnowszych technologii i rozwiązań.
Koordynatorami wydarzenia są uczelniane Biuro Karier Studenckich, Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami oraz Samorząd Studencki.
KONTAKT: 32 237 20 75, 32 237 15 59, 691 441 028, kariera@polsl.pl