Strona główna Artykuły Kryptowaluty i FinTech. Dowiedz się więcej.

Kryptowaluty i FinTech. Dowiedz się więcej.

0

Zapraszamy serdecznie na inspirujące Let’s Start Up! Talks, jedyny taki event w Polsce, promujący największe wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tematem tegorocznego Let’s Start Up! Talks są kryptowaluty i FinTech.

Jeden dzień, dwie wybitne postaci ze świata biznesu

Każdy z nas będzie miał możliwość stanąć twarzą w twarz z Lechem Wilczyńskim, częściej nazywanym „Człowiekiem Bitcoin”, czyli współwłaścicielem firmy InPay, pierwszej tego typu w Polsce i jednej z pierwszych firm w Europie ułatwiających płatność bitcoinami w placówkach handlowych. Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz zespołu roboczego przy Ministerstwie Cyfryzacji w obszarze bitcoin/blockchain.
Kolejnym niesamowitym gościem będzie Bartosz Bilicki, co-founder i CTO w Trifinity.io. Znawca gamifikacji z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży web/edu, specjalizujący się w nowych technologiach webowych. Baczny obserwator takich technologicznych przebiśniegów jak blockchain, IoT, AI. Realizator kilku projektów edukacyjnych oraz projektów opartych na grywalizacji. Wielokrotny prelegent na imprezach branżowych m.in. Mobile Trends Conference 2017, WordCamp 2011 oraz WordCamp 2010.

KIEDY? 9.01.2018 godz. 19:00
GDZIE? Aula B w budynku G Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Wstęp wolny!
Nie może Cię zabraknąć!