Strona główna Artykuły Zainspiruj się: Zdobądź nowe umiejętności!

Zainspiruj się: Zdobądź nowe umiejętności!

0

Już po raz kolejny The Way Forward Community przygotowuje dla Was dużą dawkę wiedzy i inspiracji podczas kolejnej edycji TWF Conference.

W tym roku, 21-22 września w Krakowie odbędzie się kolejne wydarzenie – TWF Conference 2017. Poruszane tematy dotyczą najnowszych technologii, tworzenia i wprowadzania w życie nowych rozwiązań oraz poszukiwania odpowiedzi na pytanie jak będzie wyglądać nasza przyszłość? Wśród prelegentów między innymi Raven Kwok (Shanghai), Justin Gitlin (Denver), Marcus Eckert (Berlin), a także Hyperloop (Poland).

TWF Conference 2017 podzielona jest na dwa bloki tematyczne – Interactive oraz Source, które obejmują liczne wystąpienia i panele dyskusyjne.

Pierwszy z nich, Interactive jest skierowany do front-end developerów oraz projektantów, porusza tematy związane z user, takie jak m.in. machine interaction, visual experience, visual arts. Natomiast Source odnosi się bezpośrednio do programowania.

The Way Forward Community tworzy przestrzeń dla specjalistów działających w obszarze software i design oraz dla przedsiębiorców związanych ze światem IT. To spotkania, warsztaty oraz konferencje organizowane wokół tematów takich jak IoT, VR/AR, Artificial Intelligence, software engineering, creative coding, programming, visual arts, data science.

Więcej tutaj >>>