Strona główna Artykuły Technologie Microsoft w Polsce

Technologie Microsoft w Polsce

0

EXPERT SUMMIT 2017 – All about Microsoft technologies to V edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. 

Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli biznesu.
Konferencja skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy podążają za najnowszymi trendami w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu.
Podczas konferencji wystawiają się znane na świecie firmy informatyczne, których obecność najlepiej potwierdza rangę wydarzenia.
Konferencja jest platformą, dzięki której nasi uznani pracodawcy rekrutują pracowników. Niemniej istotną, długoterminową i obustronną korzyścią jest fakt wzajemnego rozwoju – ucząc się nawzajem, otwieramy przed sobą nowe perspektywy.
Atuty wydarzenia to:
* Bezpłatny wstęp
* Ponad 1000 uczestników
* Najlepsze firmy z branży IT i nowych technologii
* Giełda pracy IT oraz Giełda B2B
* Unikalne prezentacje prowadzone przez najwybitniejszych prelegentów w technologiach Microsoft.
* Ścieżki: dev, IT Pro, data platform, innovation


Umożliwiamy współpracującym z naszą konferencją firmom przyglądanie się z bliska technologiom Microsoftu i korzystanie z tej wiedzy, przy budowaniu własnej strategii biznesowej. W branży technologicznej – chyba jak w żadnej innej – potrzeba reagowania na zmiany w bieżącej rzeczywistości staje się kwestią zarówno rozwoju jak i przetrwania w świecie biznesu. To właśnie dzięki takiej postawie współpracujące z nami firmy wyprzedzają swoich konkurentów, pozostając cały czas wśród liderów zmian współczesnego świata IT.
V edycja Konferencji Expert Summit odbędzie się 9 listopada 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym.
Więcej informacji oraz rejestracja online tutaj >>>