Strona główna Prezentacje pracodawców Orbium International

Orbium International

3341
0

Orbium International sp. z o.o.
adres: Aleje Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa
https://orbium.com/contact-us/
telefon: +48 22 71 83 900
www: careers.orbium.com

Orbium jest szybko rozwijającą się firmą konsultingową IT działającą w sektorze usług finansowych. Orbium integruje strategie biznesowe i organizacyjne klientów z wdrożeniami rozwiązań IT, w ten sposób przyczyniając się do zwiększenia ich rentowności.

Co wyróżnia Orbium?

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą, nasi pracownicy to 31 różnych narodowości w biurach na całym świecie. Cenimy różnorodność w naszych zespołach. Jako firma globalna oferujemy, cenioną przez naszych konsultantów, szansę rozwoju osobistego dzięki udziałowi w naszych projektach. Pracujemy z najlepszymi firmami z branży finansów przy kluczowych projektach wdrożeniowych IT. Nasza kultura organizacyjna opiera się na pracy zespołowej, dajemy z siebie wszystko i potrafimy razem cieszyć się z naszych sukcesów na wspólnych imprezach organizowanych przez cały rok.

 

PROGRAMY ROZWOJOWE

Naszym konsultantom oferujemy możliwości stałego rozwoju oraz szkoleń. Nowi pracownicy rozpoczynają pracę tygodniowym programem wdrożeniowym, po czym  uczestniczą w 4-tygodniowym szkoleniu kończącym się uzyskaniem Certyfikatu Avaloq.

Po uzyskaniu certyfikatu będziesz dalej rozwijać swoje umiejętności. Przydzielimy Ci coacha, który będzie prowadził Cię po ścieżce kariery oraz regularnie oceniał Twoją pracę, aby wesprzeć Twój rozwój. Poza tym otrzymasz okazję dołączenia do naprawdę międzynarodowego zespołu projektowego i będziesz pomagać naszym klientom w realizacji ich potrzeb biznesowych oraz IT.

W Orbium zachęcamy pracowników do poszerzania wiedzy w ramach regularnych szkoleń. Orbium sponsoruje szkolenia dla pracowników w oparciu o osobisty budżet przysługujący każdemu pracownikowi. Można go wykorzystać na szkolenia, książki albo opłatę za studia podyplomowe. Poza tym zachęcamy pracowników do nauki języków obcych, w jakich mówią nasi klienci. Obecnie prowadzone są zajęcia z języków: angielskiego, niemieckiego i francuskiego.

PROCES REKRUTACYJNY

Jeśli chcesz zostać Analitykiem Programistą w Orbium, powinieneś posiadać umiejętności z obszaru IT, połączone ze zdolnościami komunikacyjnymi. Niezbędna jest dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ Orbium jest firmą międzynarodową i większość komunikacji odbywa się właśnie w tym języku.

Z umiejętności technicznych oczekujemy znajomości funkcjonowania relacyjnych baz danych oraz co najmniej podstawowych umiejętności programistycznych w dowolnym języku. Jednakże w pracy projekto­wej najczęściej wykorzystywany jest język PL/SQL.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym należy przesłać CV w języku angielskim. Rekrutacja składa się z rozmów kwalifikacyjnych oraz testów.

Aby dowiedzieć się o nas więcej, odwiedź stronę: http://careers.orbium.com/