Strona główna Uncategorized Darmowy live streaming Just Join IT | 04 – 25 maja 2017...

Darmowy live streaming Just Join IT | 04 – 25 maja 2017  

0

Ruszył pierwszy w Polsce cykl darmowych live streamów z polskimi programistami pracującymi za granicą dla światowych gigantów i przy innowacyjnych startupach technologicznych. To okazja do porozmawiania ze specjalistami ze ścisłej światowej czołówki dla każdego, kto chce rozwijać swoją karierę w branży IT.

Dzięki live streamom z polskimi programistami można dowiedzieć się, jak wyglądają realia pracy w Dolinie Krzemowej i innych interesujących miejscach, oraz co zrobić, by zdobyć tam stanowisko. Można też poznać narzędzia, z których korzystają specjaliści IT pracujący w największych firmach z branży. Warto skorzystać z okazji, bo takiej szczegółowej wiedzy w Polsce brakuje, a zdobyć ją można wyłącznie od doświadczonych praktyków.

“Just Join IT” trwa do końca maja 2017 r., obejmując kilkanaście spotkań online z najciekawszymi polskimi programistami. Autor – Piotr Nowosielski porozmawia m.in. z Piotrem Czubakiem, który pracuje w Seattle jako Software Engineer Google, Łukaszem Młynikiem, który realizuje się jako developer w ambitnym startupie e-commerce celującym w region Zatoki Perskiej oraz Łukaszem Orłowskim, pracującym jako Computational Scientist w A*STAR (Agency for Science, Technology and Research) z Singapuru. Agata Cieplik z Nowego Jorku opowie o tym, jak Dropbox promuje naukę programowania wśród kobiet, a Mikołaj Wawrzyniak z Trivago – jak narodził się DO!Hack, pierwszy hackathon zorganizowany przez studentów w NRW. Pytania w stylu Ask Me Anything (zapytaj mnie o cokolwiek) mogą zadawać także uczestnicy transmitowanych na żywo wywiadów.

Na live streaming z polskimi programistami można zapisać się na stronie http://event.justjoin.it. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny – wystarczy dostęp do internetu, by transmisję oglądać z każdego miejsca i dowolnego urządzenia, komentować i zadawać pytania rozmówcy.

Program:

  • 10 maja (środa): 9:00

Grzegorz Kossakowski – Free electron w Stripe / San Francisco, USA

  • 12 maja (piątek): 21:00

Łukasz Orłowski – Computational Scientist w A*STAR / Singapur oraz Nowy Jork

  • 13 maja (sobota): 17:00

Agata Cieplik – Software Developer w Dropbox / Nowy Jork, USA

  • 15 maja (poniedziałek): 19:00

Piotr Czubak – Software Engineer w Google / Seattle, USA

  • 16 maja (wtorek): 19:00

Dawid Ostrowski – Developer Relations Program Manager w Google / Zurych, Szwajcaria

  • 18 maja (czwartek): 18:00

Mikołaj Wawrzyniak – Software Engineer w Trivago / Dortmund, Niemcy

  • 20 maja (sobota): 20:00

Łukasz Młynik – Software Engineer w Noon / Dubaj

  • 22 maja (poniedziałek): 10:00

Jakub Jurkiewicz – Team Leader w Orion Health / Auckland, Nowa Zelandia

  • 25 maja (czwartek): 18:00

infoShare Academy – Trenerzy Akademii / Gdańsk, Warszawa, Lublin

Gorąco zapraszamy!