Strona główna Artykuły Be First! Join First Data

Be First! Join First Data

270
0

Dołącz do nas w ramach praktyk letnich i poznaj First Data – światowego lidera płatności elektronicznych, działającego w 100 krajach na całym świecie. To między innymi dzięki nam płacisz kartą szybko, łatwo i bezpiecznie – procesujemy 3000 transakcji na sekundę i 78 miliardów w skali rocznej.

Kogo szukamy? W First Data możesz rozwijać się w działach wsparcia IT, testów, księgowości korporacyjnej, marketingu i HR. Poszukujemy także UI/UX designerów, Java developerów i analityków biznesowych.

Co czeka na Ciebie w First Data?

Niezapomniana przygoda w międzynarodowej firmie technologicznej, tu nie będziesz się nudzić! Świetna atmosfera i realne szanse rozwoju! Ponadto oferujemy umowę o pracę, świetną lokalizację, liczne benefity, strefę relaksu i niezapomniane imprezy firmowe!

W tegorocznej edycji programu praktyk młodzi i utalentowani studenci zasilili szeregi First Data i wspólnie z nami pracowali na sukces firmy. Troje z nich – testerzy aplikacji – postanowiło zostać w First Data na dłużej! Oprócz wspierania zespołów, do których dołączyli, czekał na nich projekt First Data Challenge, w którym podpowiedzieli nam, co możemy jeszcze udoskonalić w naszej firmie.
Na zwycięzcę czekała nagroda.

Co na temat programu praktyk mają do powiedzenia jego uczestnicy?

– W przyszłym roku ruszamy ponownie! Zamierzamy przyjąć jeszcze więcej praktykantów oraz rozwinąć kolejny, bardziej zaawansowany projekt praktyk, którego częścią będzie pobyt w USA! – mówi Urszula Ziętek, Kierownik ds. Personalnych.

Bądź first i dołącz do nas w ramach praktyk letnich!

Materiał na podstawie: https://ewydanie.eurostudent.pl/2018-wrz-paz/17/#zoom=z