Strona główna Artykuły 20 marca ruszają zapisy do MedBiz Innovations Program!

20 marca ruszają zapisy do MedBiz Innovations Program!

0

Sektor MedTech w Polsce wciąż rośnie w siłę. 20 marca ruszają zapisy do MedBiz Innovations Program, który pomaga uczestnikom postawić swoje pierwsze kroki w świecie startupowym. Zapraszamy wszystkich studentów kierunków biznesowych, medycznych i technologicznych, którzy mają chęć współpracy z osobami z innych środowisk akademickich i chcą rozwinąć swoją przedsiębiorczość.

Program zaopatruje w wiedzę merytoryczną oraz przydziela najlepszym projektom mentora, który wspiera ich i dzieli się swoim doświadczeniem. Współpraca z profesjonalistami jest szansą na dogłębne poznanie procesu tworzenia innowacji i wdrażania ich w rynek, a przede wszystkim znacznie zwiększa szanse na sukces w przyszłości.
Program mentoringowy jest podzielony na kilka etapów. W pierwszym uczestnicy dobierają się w 4 osobowe zespoły – waszym zadaniem będzie wymyślenie i opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt, proces lub usługę, która jest połączeniem nowoczesnych technologii, medycyny i biznesu.
Na zwycięzców programu czeka nagroda pieniężna!
 

Więcej informacji znajdziecie na naszym fp i stronie internetowej: https://www.facebook.com/MedBizInnovationsProgram  https://www.medbizinnovations.pl/